Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin (KKTC) en güzel şehirlerinden biri olan Girne şehrinde konumlanan Kıbrıs Kyrenia Tüp Bebek Merkezi, tüp bebek, kadın hastalıkları ve doğum alanlarında uzmanlaşmış ekibi, en son teknoloji kullanılarak donanmış hastanesi, laboratuvarı, ameliyathanesi ve tüp bebek uzmanı Dr. Verda Tunçbilek uzmanlığında hasta memnuniyeti, sağlığı ve mutluluğunu en ön planda tutan bir merkezdir. Merkezimiz; başarı oranları, tedavi ettiği çiftlerin sayısı, gizlilik ve güvenilirlik politikaları bakımından örnek bir kurum olarak referans gösterilmektedir.

Kıbrıs’ın en büyük tüp bebek merkezi olan Kyrenia Tüp Bebek Merkezi, 4 katlı olup 1000 metrekare kapalı alana sahip olmakla beraber 2 tam donanımlı ameliyathanesi ile de Kıbrıs’ta tek olma özelliğine sahiptir.

Merkezimizde normal tüp bebek (IVF) tedavisinin yanı sıra yumurta donasyonu, sperm donasyonu ve embriyo donasyonu gibi nakil tedavilerinin yanı sıra PGT metodunun kullanarak gebelikten önce bebeğinin cinsiyetini belirlemek isteyen hastalarımıza tüp bebek tedavilerinde cinsiyet seçme hakkı sunmaktayız. Merkezimizde testisten sperm arama metotları (TESA, TESE metotları) gibi servisler uzman üroloğumuz tarafından büyük bir hassasiyetle yapılmaktadır. Bunların yanında bir çok hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Merkezimize bağlı özel araçlarımız vasıtası ile, hastaların ulaşım ihtiyaçlarını karşılanmaktadır(havaalanından merkezimiz ve otele). Hastalarımıza ev rahatlığı sağlamak için anlaşmalı otellerimizde konaklama seçeneklerimizi sunuyoruz.

Kyrenia Tüp Bebek

Kıbrıs Yumurta Donasyonu - Logo
Kıbrıs Yumurta Donasyonu - Twitter Icon
Kıbrıs Yumurta Donasyonu - Facebook Icon
Kıbrıs Yumurta Donasyonu - Google+ Icon
Kıbrıs Yumurta Donasyonu - Linkedin Icon
Kıbrıs Yumurta Donasyonu - İletişim Icon